Нафтогаз створює компанію для торгівлі нафтопродуктами


НАК "Нафтогаз України" працює над створенням нової компанії "Нафтогаз Ойл Трейдінг", яка буде спеціалізуватися на торгівлі продуктами нафтопереробки

Про це йдеться в рішенні правління НАКу як акціонера "Укртранснафти" від 3 жовтня, пише Enkorr. Об этом сообщает s-plus.in.ua со ссылкой на СМИ.

Статутний капітал нової компанії буде належати АТ "Укртранснафта" — компанії, на основі якої створювався дивізіон "Нафта". Компанія буде торгувати як імпортними нафтопродуктами, так і ресурсом, виробленим Шебелинським заводом.

"Нафтогаз Ойл Трейдінг" буде закуповувати/продавати всі обсяги нафтопродуктів і нафтохімії в рамках групи "Нафтогаз", — поінформував заступник голови дивізіону з комерційних питань Сергій Федоренко.

Як повідомлялося, в кінці серпня "Укргазвидобування" підписало контракт з спецімпортером білоруських нафтопродуктів ТОВ "БНК-Україна" на поставку 20 тис. т дизельного палива на місяць. За наявною інформацією, договір розрахований до кінця 2019 року, з можливістю продовження.Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/naftogaz_stvoryuye_kompaniyu_dlya_torgivli_naftproduktamy”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя