Повстанці у Мозамбіку ліквідували п’ятьох путінських бойовиків

Бойовики з ПВК «Вагнера» були неодноразово помічені у бойових діях в Лівії, Сирії та на сході України — Повстанці у Мозамбіку ліквідували п’ятьох путінських бойовиків
Бойовики з ПВК «Вагнера» були неодноразово помічені у бойових діях в Лівії, Сирії та на сході України
Повстанці влаштували засідку і відкрили вогонь по автомобілю, в якому їхали найманці з ПВК «Вагнера» Об этом сообщает vdnews.in.ua со ссылкой на СМИ.


П’ятеро російських найманців з приватної військової кампанії (ПВК) «Вагнера», яку пов’язують з «кухарем Путіна» Євгеном Пригожиним, загинули в Мозамбіку в результаті нападу повстанців.


Про це повідомляє Carta de Mocambique з посиланням на анонімні джерела.


За даними видання, інцидент стався 27 жовтня в провінції Кабу-Делгаду. Відзначається, що повстанці влаштували засідку і відкрили вогонь по автомобілю, в якому їхали найманці і співробітники силових структур країни. Також загинули 20 співробітників мозамбікських сил антитерору.


Міністерство закордонних справ Росії наразі не прокоментувало загибель росіян в Мозамбіку.


Як відомо, путінські бойовики з ПВК «Вагнера» були неодноразово помічені у бойових діях в Лівії, Сирії та на сході України.


Зазначимо, в лютому 2019 року Служба безпеки України заявила, що Росія приховує інформацію про загибель 57 найманців «ПВК Вагнера» у Сирії. У СБУ додали, що дані про смерть «вагнерівців» підкріплені свідченнями їхніх рідних про обставини смерті у Сирії, фотографіями свідоцтв про смерть та місць поховань найманців.


Раніше СБУ потролила МЗС Росії і виклала дані про загиблих в Сирії «вагнерівців» під хештегом #ИхТамНет.


У березні Росія відправила до Лівії 300 найманців приватної військової компанії (ПВК) «Вагнера» для розширення своєї присутності в Африці.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/povstanci-u-mozambiku-likviduvali-pyatoh-putinskih-boyovikiv--636614.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя